RU

В Україні можливі територіальні конфлікти, - міністр оборони

01.07.2013, 10:15
В Україні можливі територіальні конфлікти, - міністр оборони - Фото
Павло Лебедєв
Міністр оборони Павло Лебедєв вважає, що в Україні можуть відбутися територіальні конфлікти. Про це він заявив в інтерв'ю газеті Комерсант-Україна.

Відповідаючи на запитання, до яких конфліктів після реформи буде готова українська армія, Лебедєв сказав: "За оцінками експертів, у найближчі сім років територіальної цілісності України ніщо не загрожує. Проте можливі територіальні конфлікти, продиктовані економічними мотивами. Втім, мені не хотілося б називати конкретні держави, здатні розв'язати такий конфлікт".

За словами Лебедєва, Міністерство оборони, РНБО і президент як верховний головнокомандувач "уважно відстежують геополітичну ситуацію", в якій знаходиться Україна. "Ми розуміємо, в якому оточенні перебуваємо. З одного боку - країни НАТО, а з іншого - ядерна держава Росія. Виходячиі з цих оцінок, було прийнято рішення, що чисельність армії повинна становити 122 тис. людей", - пояснив він.

На питання, якими видами бойової техніки слід оснастити армію, призначену для виконання подібних завдань, Лебедєв відповів: "Як показали конфлікти в Африці і на Близькому Сході, все вирішують бойові засоби авіації, флоту і ракетні війська. Вони знищують інфраструктуру і військові об'єкти з повітря , а вже потім піхотні підрозділи зачищають територію ". Програма реформування української армії, уточнив Лебедєв, передбачає розвиток високомобільних військ, авіації, радіолокаційних засобів, засобів зв'язку. "Якщо ми говоримо про бронетехніку, то це українські танки "Булат"(модернізовані танки Т-64Б, - ред.) і БТР-4. Найближчим часом ви приймемо на озброєння шість танків "Оплот (остання модифікація танка Т-84, - ред.)", - підкреслив міністр.

Досьє на Павла Лебедєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини