RU

Віталій Кличко не продовжуватиме кар'єру боксера (оновлено)

24.09.2012, 15:33
Віталій Кличко не  продовжуватиме кар'єру боксера (оновлено) - Фото
Віталій Кличко
Лідер партії УДАР, боксер Віталій Кличко не збирається продовжувати професійну кар'єру боксера. Про це він сказав на прес-конференції в Донецьку 24 вересня, відповідаючи на запитання, чи має намір він продовжити боксерську кар'єру після парламентських виборів. Про це пише донецький сайт Остров.

"Всім любителям боксу можу сказати, що ще не один раз буде підніматися прапор і звучати український гімн, коли в ринг буде виходити Кличко", - посміхаючись, сказав Кличко.

Однак після паузи, додав: "Якщо ви маєте на увазі мене, то я не збираюся боксувати. Є брат, який абсолютно схожий на мене і більш талановитий, більш молодий. Так що я мав на увазі мого молодшого брата Володимира".

Говорячи про розвиток України і спорту, зокрема, Кличко поскаржився, що 6 млн. українців виїжджають за кордон, бо не можуть себе реалізувати в Україні. "Можу сказати, що брати Клички - не виняток ... В свій час ми теж поїхали з країни, щоб реалізувати себе в спорті. Але жити за кордоном я не хочу, я хочу жити у себе на батьківщині за тими стандартами, стандартами життя сучасних країн, і це є ключовою мотивацією того, чому я перебуваю в політиці ", - сказав кандидат у нардепи.

За словами Кличка, щоб українські спортсмени не виїжджали за кордон, "ми створили нашу спортивну компанію і ви можете 10 разів в році спостерігати, коли хлопці боксують і деякі з них мають звання Чемпіонів світу".

"Ми створюємо всі умови, інфраструктуру, щоб хлопці не їхали за кордон і змогли реалізувати себе на батьківщині і досягли високих цілей, які ставлять перед собою", - резюмував Кличко.

Оновлено 16:45:

Пізніше Віталій Кличко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що "про завершення моєї кар'єри в спорті мова поки не йде". "Вибачте, якщо не достатньо акцентував на це на прес-конференції в Донецьку", - зазначив він.

Кличко в черговий раз нагадав, що про відхід з боксу повідомить на окремій прес-конференції, яка буде присвячена цьому питанню.


Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини