RU

В ЄС зможе потрапити нове покоління українців, - президент Латвії

14.03.2013, 17:03
В ЄС зможе потрапити нове покоління українців, - президент Латвії - Фото
Андріс Берзиньш (фото - president.gov.ua)

Щоб стати повноправним членом Європейського Союзу, Україні необхідно виростити нове покоління людей. Про це сказав президент Латвійської Республіки Андріс Берзиньш сьогодні під час візиту до Києва, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"З нашого досвіду скажу, що з одним поколінням людей складно досягти того, щоб стати повноправним членом Європейського Союзу. Неможливо відразу змінити законодавчу систему, змінити свідомість людей. Потрібно, щоб виросло покоління людей, які створять таке законодавство, яке відповідало б європейському рівню" , - сказав Берзіньш.

За словами президента Латвії, якщо в питаннях євроінтеграції підтримка українського суспільства буде високою і Україна зможе продемонструвати прогрес у реформах, то немає ніяких перешкод для того, щоб Україна була в Європейському Союзі.

При цьому Берзиньш зазначив, що дуже важливою є єдність українською влади і опозиції в питаннях євроінтеграції. Він також висловив упевненість, що в листопаді цього року на саміті Східного партнерства у Вільнюсі Україна зможе підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

Нагадаємо, вчора в Європарламенті відбулися дебати на тему України. Незважаючи на те, що частина євродепутатів критично дивиться на українську владу, Європарламент поки залишає двері для України відкритими. Єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле зазначив, що ситуація в Україні виглядає парадоксально. "З одного боку, саміт Україна-ЄС пройшов у конструктивній атмосфері, з чіткими зобов'язаннями президента Віктора Януковича, що Україна сповнена рішучості виконати всі три критерії, визначені у Висновках Ради ЄС у грудні... З іншого боку, ми також відзначили, що ситуація залишається важкою", - сказав він.

Детальніше: 

Українське питання в Європарламенті: шанс на асоціацію

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини