RU

В ЄС опублікували нове спростування міфів Кремля про Україну

27.04.2015, 10:49
В ЄС опублікували нове спростування міфів Кремля про Україну - Фото
На місці катастрофи MH-17 (фото: ЕРА)
Європейський Союз оновив англомовний перелік спростувань стандартних міфів кремлівської пропаганди про Україну та події на її території. Так, напередодні на офіційному сайті ЄС був опублікований 26-сторінковий документ, який суттєво відрізняється від попередньої версії за літо 2014 року.

Матеріал починається з розділу "Чи правда, що ЄС і Захід дестабілізували ситуацію в Україні?", де аргументовано і по пунктах доводиться, що в реальності в дестабілізації винна РФ.

Порівняння двох документів - нинішнього і торішнього - дозволяє простежити, які тези кремлівської пропаганди Брюссель вважав і вважає найбільш небезпечними, а які - подоланими, пише Європравда.

Також істотно знизилася пріоритетність спростування міфів про "підтримувану Заходом київську хунту". Якщо рік тому роз'яснення брехливості цієї тези було на одній з лідируючих позицій на 4 сторінці, то зараз воно "спустилося" до 7-ї.

Крім того, ще більше впала актуальність пояснення того, що влада в Києві не знаходиться в руках "екстремістів", як стверджують всі федеральні телеканали та друковані ЗМІ в Росії. Якщо рік тому Євросоюз присвятив цьому чимало уваги, то зараз, говориться в матеріалі, достатньо лише послатися на результати парламентських виборів, за підсумками яких дотримуються крайніх поглядів партії не подолали прохідний бар'єр.

Відзначається, що в оновленому документі з'явилися нові розділи - про катастрофу збитого окупантами в Донбасі авіалайнера MH-17, і з масовим неідентифікованим похованням на сході країни. У цих частинах ЄС утримався від звинувачень на адресу РФ, закликавши сторони до "неупередженого розслідування".

Як і раніше, в документі детально описана незаконність дій Росії під час організації так званого торішнього "референдуму" в Криму, який не є легітимним волевиявленням і проводився при силовій підтримці російських військових.

Стара версія документа на сайті ЄС недоступна, однак її можна  знайти в кеші пошукових систем. Нова версія документа доступна за посиланням у форматі PDF.

Читайте також: Крах Boeing 777 - Берлін знав про загрозу обстрілу лайнерів

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини