RU

Вісім чорнобильців оголосили голодування в Києві

30.11.2011, 12:12
Вісім чорнобильців оголосили голодування в Києві - Фото
Фото: ЕРА
Вісім чорнобильців зі східних регіонів країни оголосили голодування в Києві. В даний час вони знаходяться в Маріїнському парку навпроти будівлі Кабінету міністрів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, один з голодуючих повідомив журналістам, що протестувати таким чином вони мають намір до повного виконання всіх своїх вимог.

Відповідаючи на питання, чи мають намір вони продовжувати голодування саме на цьому місці, учасник акції сказав: "Поки ми знаходимося тут". За його словами, в будь-який момент їх можуть розігнати співробітники міліції, але в Маріїнському парку, або в якомусь іншому місці їх протест буде продовжено.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва заборонив чорнобильцям протестувати в Києві. Відповідне рішення прийнято за позовом Київської міської державної адміністрації.

Охорону Кабінету міністрів сьогодні посилено, під будівлею уряду стоять три автобуси зі співробітниками міліції. Ще 12 автобусів зі співробітниками міліції і автозак знаходяться в Маріїнському парку, напроти будівлі Кабміну.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини