RU

В Раду подано документи на обрання омбудсманом Захарова

28.02.2012, 13:07
В Раду подано документи на обрання омбудсманом Захарова - Фото
Олег Зарубінський
У парламенті зареєстровано офіційне подання щодо обрання правозахисника Євгена Захарова уповноваженим з прав людини. Про це Інтерфакс-Україна повідомив голову комітету з питань прав людини національних меншин і міжнаціональних відносин Олег Зарубінський.

"Є підписи по Захарову. Вони знаходяться у голови Верховної Ради України Володимира Литвина", - уточнив він.

Крім того, за словами Зарубінського, є інформація про те, що зібрані підписи й за Валерію Лутковську (уповноважена уряду України у справах Європейського суду з прав людини, відстоює позицію держави України, - ред.), але вони ще не подані офіційно спікеру.

Депутат підкреслив, що в комітеті ніяких офіційних подань ще немає, Литвин не розписав на комітет подання по Захарову.

"Але в комітет надходило багато рекомендацій, побажань на підтримку Карпачової (чинного омбудсмана, - ред.) і Захарова. Але вони не є офіційними уявленнями", - сказав він.

Зарубінський не став прогнозувати, коли може відбудуться засідання комітету, на якому будуть розглянуті кандидатури на пост омбудсмана. "Тоді, коли до нас прийдуть ці документи. Ми час тягти не будемо", - сказав голова комітету.

Нагадаємо, в лютому 2012 року закінчується термін повноважень чинного омбудсмана Ніни Карпачової. Згідно із законодавством, омбудсман переобирається кожні п'ять років. Карпачова займає цей пост з 1998 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини