RU

В Раді хочуть створити робочу групу з прискорення євроінтеграції

02.09.2013, 13:08
В Раді хочуть створити робочу групу з прискорення євроінтеграції - Фото
e8393e59e4d3ad1944b5e09513413a6a.jpg

Арсеній Яценюк запропонував спікеру Володимиру Рибаку створити робочу групу для якнайшвидшого прийняття євроінтеграційних законопроектів. Про це він сказав сьогодні в ході засідання погоджувальної ради.

"Ми не просто наполягаємо, але зробимо все, щоб угода про асоціацію була підписана", - сказав Яценюк, слова якого наводить кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ.

Лідер фракції додав, що на порядку денному парламенту значиться ряд євроінтеграційних законопроектів, але не всі. "Перше питання - це боротьба з корупцією. Законопроекти, спрямовані на створення національного антикорупційного бюро та вдосконалення боротьби з корупцією, відсутні у порядку денному. Ми просимо, щоб уряд нарешті розробив такі документи", - сказав він.


Також Яценюк
зазначив, що необхідно прийняти закон про перевибори. "Був запланований на четвер, але чомусь пропав законопроект про проведення виборів у проблемних округах", - сказав він.

Крім цього, він наголосив, що коли парламент розглядатиме урядовий закон про прокуратуру після отримання висновку Венеціанської комісії, як альтернативний документ потрібно буде розглянути і законопроект про прокуратуру Андрія Кожем'якіна. "Четверте питання стосується політично вмотивованих переслідувань. Нагадаю, одна з ключових вимог - звільнення
Юлії Тимошенко, декриміналізація 364 і 365 статей Кримінального кодексу. Ми вважаємо, що ці вимоги обов'язково повинні бути виконані", - сказав він.

Яценюк нагадав, що час для ухвалення всіх законів обмежено. "Ми просимо вас, щоб ви від імені українського парламенту вийшли з пропозицією про створення терміново робочої групи Адміністрація президента - Кабінет міністрів - Верховна Рада. Щоб до парламенту надходили законопроекти, підписані усіма фракціями, які будуть за них голосувати. Щоб ми не тягнули час і встигли прийняти всі закони", - пояснив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини