RU

В ПР заперечують торгову війну з РФ: Потрібно проявити витримку

15.08.2013, 16:21
В ПР заперечують торгову війну з РФ: Потрібно проявити витримку - Фото
Олексій Плотніков
Складності, які  з'явилисяв торгівлі України і Росії, будуть врегульовані шляхом двосторонніх переговорів. Таку думку висловив член Партії регіонів, депутат парламенту минулого скликання Олексій Плотников.

"Проблеми, які ми сьогодні спостерігаємо в торгових відносинах України і РФ, не принесуть користі жодній з цих країн. Це очевидно. Однак не варто перебільшувати гостроту ситуації, що склалася, а вже тим більше розцінювати виниклі труднощі, як якусь торгову війну", - зазначив Плотніков, повідомляє прес-служба ПР.

На думку екс-депутата, по всій видимості, у РФ і ряду країн Митного союзу (МС) існує своє внутрішнє розуміння того, як їм слід поводитися зі своїми торговими партнерами, в якій мірі подібні відносини повинні бути більш-менш дружніми.

Політик також висловив упевненість, що ситуація з експортом українських товарів до РФ буде врегульована шляхом двосторонніх переговорів або, можливо, переговорів з іншими країнами-членами МС. "З цієї точки зору, в даний момент необхідно проявити певну витримку. Є надія, що в результаті переговорів сформована ситуація буде вирішена", - підсумував він.

Нагадаємо, Федеральна митна служба Росії з 14 серпня фактично заблокувала ввезення товарів з України. Всю українську продукцію включили до списку ризикованих товарів. В уряді РФ повідомили, що не приймали ніяких рішень з цього приводу, а всі проблеми нібито пов'язані з рішенням органів Митного союзу.

Детальніше про торгову війну Москви проти Києва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини