RU

В полоні у терористів побували 62 журналіста - ІМІ

06.08.2014, 15:57
В полоні у терористів побували 62 журналіста - ІМІ - Фото
d75e27a93369d8b61f0609d78e6ebad2.jpg

З початку російської агресії на сході України та в Криму бойовики терористичних організацій ДНР і ЛНР, а також інші проросійські терористи захоплювали в полон або утримували, щонайменше, 62 журналісти. Такі дані моніторингу "Барометр свободи слова", який оприлюднив Інститут масової інформації.

Зокрема, невтішна тенденція почалася в березні в Криму (11 викрадень) і продовжилася на сході України: квітень - 20 журналістів, травень - 13, червень - 11, липень - 7.

З початку року ІМІ також зафіксував шість випадків загибелі журналістів при виконанні професійних обов'язків (один під час подій на Майдані, п'ять - у зоні АТО), а також 257 випадків побиття та нападів на журналістів, 114 випадків перешкоджання законній професійній діяльності та 117 випадків цензури.

Експерти ІМІ відзначають, що більшість цих порушень сталася на сході України у зв'язку з сепаратистськими настроями і діями терористів.

Нагадаємо, що в доповіді верховного комісара ООН з прав людини Наві Піллей раніше зазначалося, що з середини квітня 2014 року бойовики терористичних організацій на сході України викрали 812 осіб.

За даними ООН, в числі викрадених терористами - місцеві політики, держслужбовці, співробітники місцевої вугледобувної галузі; більшість з них пересічні громадяни, в тому числі вчителі, журналісти, представники духовенства та студенти.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини