RU

В ПАРЄ кажуть, що терпіння відносно України вичерпується

28.01.2012, 08:09
В ПАРЄ кажуть, що терпіння відносно України вичерпується - Фото
3e333a31802650133ac9b4b0ed5dd563.jpg

"Україна мала виконати усі свої зобов’язання при вступі до Ради Європи. Натомість досі чимало з них невиконані. Можна сказати, що терпіння Ради Європи вичерпується. Українська система правосуддя досі зберігає безліч недоліків і якнайкраще їх демонструє справа Юлії Тимошенко. Хоча ці недоліки негативно впливають не лише на неї. Тож необхідно ще багато чого змінити", - заявила Маріетта де Пурбе-Лундін в інтерв’ю радіо Deutsche Welle.

Вона наголосила, що перед ухваленням такої жорсткої для владної команди України Резолюції були вивчені точки зору і української опозиції, і влади. "Сподіваюся, до нас дослухаються, особливо представники владної більшості. Було б кращим, якби до розмов про санкції взагалі не доходило. Але хочу підкреслити, що на початку тижня ми вислухали обидві точки зору. Тому вони можуть бути впевненими, що було почуто усі сторони", - підкреслила вона.

Говорячи про можливість можливість застосування санкцій проти України, доповідач зазначила: "Чесно кажучи, я не хочу спекулювати на характері цих санкцій. Час покаже. Українська влада має почати щось робити. Все залежить від того, як українська влада поводитиме себе і чи виконає вимоги, закріплені у нашій резолюції".

Нагадаємо, ПАРЄ прийняла жорстку резолюцію щодо України. У Раді Європи вимагають випустити Тимошенко і Луценка, а також допускають можливість застосування санкцій проти України у разі невиконання положень резолюції.

Повний текст резолюції ПАРЄ українською мовою>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини