RU

В опозиції розповіли, про що домовилися з Поповим

19.07.2013, 14:38
В опозиції розповіли, про що домовилися з Поповим - Фото
Андрій Іллєнко та Ігор Мірошниченко
Опозиція не буде зривати засідання нинішньої Київради тільки в тому випадку, якщо Верховна Рада призначить позачергові вибори в Києві. Як повідомив сьогодні на брифінгу народний депутат від ВО Свобода Ігор Мірошниченко, на сьогоднішній зустрічі опозиційні народні депутати говорили з головою КМДА Олександром Поповим про можливий компроміс.

За словами Мірошниченка, компроміс полягає в тому, що Верховна Рада на позачерговій сесії або восени призначає вибори, і після цього опозиція фізично не перешкоджатиме проведенню сесії незаконного, на її думку, складу Київради. Мірошниченко зазначив, що в такому випадку дана сесія буде проведена під персональну та юридичну відповідальність Попова, секретаря Київради Галини Гереги і фракції більшості.

Народний депутат від Свободи Андрій Іллєнко додав, що при цьому опозиція не погодиться з рішеннями, прийнятими на такий сесії Київради, і буде оскаржувати їх у суді.

Відповідаючи на запитання, як діятиме опозиція, якщо вибори не призначать, а позачергове засідання Київради спробують провести, Іллєнко сказав: "Ми будемо блокувати його, як минулого разу". Опозиціонери готові хоч зараз зібратися на позачергову сесію Верховної Ради і прийняти рішення про призначення виборів у Києві, запевнив він.

На зустрічі з Поповим опозиція заявила і про те, що готова підтримати звернення голови КМДА до президента, спікера ВР і представникам парламентської більшості про необхідність проведення виборів у столиці. Ільєнко назвав шантажем заяву Попова про те, що позачергова сесія необхідна для того, щоб перерозподілити бюджетні кошти для київських медиків. Він підкреслив, що таке рішення може бути прийняте і без проведення сесії Київради.

Нагадаємо, 11 липня опозиція Ради заблокувала роботу Київради відразу після відкриття ранкового засідання. У будівлі КМДА почалися зіткнення опозиції з депутатами-регіоналами. Засідання довелося закрити, і депутати Київради пішли на канікули. Секретар Київради Галина Герега не виключає можливості проведення позачергової сесії для вирішення питань, що не розглянули 11 липня. Попов попросив Київрада провести позачергове засідання. Опозиція заявила, що зриватиме засідання міськради і надалі, поки він не буде переобраний, після чого Попов запросив опозиційних лідерів на переговори.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини