RU

В ОБСЄ незадоволені скандальним українським законом про мови

26.07.2012, 12:47
В ОБСЄ незадоволені скандальним українським законом про мови - Фото
Кнут Воллебек (фото - EPA)
Верховний комісар у справах нацменшин ОБСЄ Кнут Воллебек вважає, що скандальний мовний закон не захищає права нацменшин у відповідності з міжнародними нормами. Про це він заявив під час зустрічі з лідером Фронту змін Арсенієм Яценюком.

Як повідомляє прес-служба партії, Воллебек зазначив, що "проект закону не передбачає врегулювання мовного питання в Україні таким чином, щоб це відповідало правам національних меншин згідно з міжнародними стандартами, зосереджується виключно на просуванні російської мови і не дає ніяких гарантій тим, хто говорить  державною мовою".

Яценюк підкреслив, що розділяє позицію верховного комісара: "Цей закон ніяк не захищає мови національних меншин. Це закон про скасування української мови".

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада з порушенням регламенту прийняла мовний закон Колесніченка-Ківалова, який підвищує статус російської мови в Україні. Пізніше президент України Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів розглянути поправки до закону про мовну політику для того, щоб підготувати зміни до прийнятого Радою закон.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини