RU

Вінницький губернатор домовився з Народною радою

31.01.2014, 13:59
Вінницький губернатор домовився з Народною радою - Фото
Фото: vinnitsaok.com.ua
Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан погодився виконати більшість з 18 вимог Народної ради. Відповідні домовленості були досягнуті 30 січня під час майже тригодинної зустрічі представників Народної ради і Мовчана в сесійній залі Вінницької облради. Переговори тривали до 23 годин, повідомляє УНІАН.

При обговоренні вимог Народної ради був присутній депутат Верховної Ради від Партії регіонів Володимир Продивус, який пообіцяв, що у разі недотримання Мовчаном свого слова, він особисто буде вимагати його відставки з посади голови Вінницької ОДА.

У ході напружених переговорів і дебатів, губернатор погодився з такими вимогами:

1. Забезпечити роботу Народної ради Вінницької області в будівлі за адресою: вул. Соборна, 70, у м. Вінниці шляхом надання необхідних приміщень для роботи з громадянами та організаційної роботи. Надавати можливість використання сесійної зали для проведення засідань Народної ради. Забезпечити обов'язковий облік рішень Народної Ради в роботі облдержадміністрації та обласної ради.

2. Забезпечити вільний доступ в будівлю Вінницької облради по вул. Соборній, 70, для громадян Вінницької області.

3. Звільнити з посади радника голови Вінницької ОДА Бевза В.А.

4. Відставка директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Василюк С.М.

5. Гарантії незастосування репресій і переслідувань з боку правоохоронних органів щодо учасників громадських протестів; звільнення затриманих активістів, захист активістів, які брали участь у входженні в будівлю ОДА від зазіхань на їхнє життя і здоров'я з боку криміналітету і силових структур; гарантії незастосування репресій з боку податкових та контролюючих органів щодо бізнесу активістів.

6. Винести на рішення сесії питання про відкликання делегованих облдержадміністрації повноважень, розірвати договір оренди приміщення за адресою: вул. Соборна, 70, з ОДА.

7. Не використовувати облраду та ОДА як інструмент передвиборної боротьби, а націлити їх роботу виключно на вирішення потреб громади.

8. Звільнити з займаних посад начальника Держбудконтролю Вінницької області Блащука С.К. та його заступника Фурдіпала А.А.

9. Припинити переслідування студентів вузів Вінницької області за прояви своєї громадянської позиції. Відновити всіх студентів, які були відраховані з вузів за період з 1 грудня 2013 року.

Десятим пунктом спільної угоди між владою та Народною радою стала домовленість про надання можливості для виступів в ефірі місцевого каналу "ВДТ " опозиційним депутатам.

Також досягнуто домовленості про те, що з 31 січня протестувальники не перешкоджатимуть роботі працівників Вінницької ОДА та обласної ради.

В ОДА підтвердили, що на сьогоднішній день всі працівники ОДА вийшли на робочі місця. Також у своєму кабінеті знаходиться і голова Вінницької ОДА Мовчан.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини