Вінницькі судді погоріли на махінаціях із заарештованими машинами

27.10.2015, 12:17
Вінницькі судді погоріли на махінаціях із заарештованими машинами - Фото
Піщанський район (фото - vn.court.gov.ua)
Прокуратура готує дисциплінарні провадження на вінницьких суддів, які "переписували" на третіх осіб автомобілі, заарештовані за борги власників. Про це йдеться в  повідомленні прес-служби прокуратури Вінницької області.

"Прокуратурою області виявлено ряд фактів, коли громадяни, при наявності цивільно-правового спору, через рішення окремих судів для уникнення стягнення боргу знімають автотранспорт з-під арешту і суд зобов'язує безкоштовно його зареєструвати на іншого власника. В апеляційному порядку прокуратурою області оскаржено рішення Піщанського райсуду, яким за фізособою в порушення встановленого законом порядку визнано право власності на автомобіль, який перебував під арештом ГІС, у зв'язку з нібито його придбанням до накладення арешту. А також надано можливість таким способом ухилитися від сплати до бюджету обов'язкових платежів за державну реєстрацію транспортного засобу" , - йдеться в повідомленні.

Рішенням апеляційного суду Вінницької області апеляція прокурора задоволена, незаконне судове рішення скасовано.

За аналогічних обставин прокуратурою області внесена апеляційна скарга на рішення Немирівського районного суду.

Оскільки зазначені рішення негативно впливають на виконання дохідної частини бюджету, прокуратурою області моніторинг судових рішень зазначеної категорії триває. Щодо суддів, які прийняли незаконні рішення, готуються дисциплінарні провадження.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю