RU

В моргах непізнаними залишаються тіла 552 бійців АТО

23.09.2014, 17:31
В моргах непізнаними залишаються тіла 552 бійців АТО - Фото
Фото: ЕРА
Сьогодні під головуванням радника президента Ольги Богомолець відбулося розширене засідання Координаційного центру з допомоги постраждалим в зоні АТО, присвячене координації зусиль усіх відомств для прискорення процесу ідентифікації загиблих і пошуку зниклих без вісті в зоні бойових дій.

За інформацією заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Святослава Олійника, в даний час в установах судово-медичної експертизи чотирьох прилеглих до зони АТО областей знаходяться більше тисячі тіл загиблих, 552 з яких на даний момент не ідентифіковані. Ця проблема потребує негайного вирішення, йдеться в повідомленні прес-служби президента України.

"Ми робимо все необхідне, щоб родичам військовослужбовців, зниклих чи загиблих в зоні АТО, надати допомогу в пошуку своїх рідних і близьких і прискорити процес ідентифікації, встановлення місцезнаходження останків і поховання з військовими почестями всіх українських героїв", - зазначила Богомолець.

За результатами робочої наради Координаційного центру прийнято рішення про створення єдиної бази даних ДНК-експертиз, за яку відповідатиме МВС України, що дозволить значно прискорити пошук і гарантувати родичам загиблих безкоштовне проведення ДНК-експертиз, яке буде профінансовано за рахунок держави.

За результатами обговорення напрацьовано алгоритм дій, який найближчим часом буде доведений до всіх міністерств і відомств, задіяних в процесі розслідування трагедій в зоні АТО, органам досудового слідства, волонтерським організаціям, які задіяні в пошуку загиблих і безвісти зниклих, резюмували в Адміністрації президента.

Нагадаємо, в Запорізькій і Дніпропетровській областях почали ховати тіла невпізнаних військових, загиблих в зоні АТО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини