RU

В Los Angeles Times опублікували карикатуру на Януковича

28.09.2012, 14:45
В Los Angeles Times опублікували карикатуру на Януковича - Фото
Фото: latimes.com
У цьому зізнається оглядач і карикатурист The Los Angeles Times Девід Хорсі, який недавно побував в Україні. "Американські республіканці зображують справу так, ніби переобрання Обами - страшна загроза для свободи американців. Хочете побачити справжню загрозу свободі? Приїжджайте в Київ", - пише Хорсі.

"Через 20 років після того, як Україна вирвалася із задушливих обіймів Росії, через 8 років після того, як" помаранчева революція "пообіцяла справді демократичне суспільство, країна сповзає назад на орбіту Росії, а уряд Януковича тіснить незалежну пресу, яка відважно закликає президента до відповіді ", - йдеться в статті.

"Олігархи намагаються монополізувати всі, включаючи ЗМІ. Вони скуповують великі ЗМІ, душать критичну журналістику і не залишають достатнього місця на рекламному ринку для незалежних видань і телерадіокомпаній, - пише автор. - До статті додається карикатура: два огрядних пана - Янукович і хтось лисий в окулярах - тіснять кволого чоловічка в джинсах, який сидить між ними на лавці ".

Тим часом уряд намагається проштовхнути закон про кримінальну відповідальність за наклеп. "Оскільки визначення "наклепу" буде давати уряд, це завадить усім, крім найхоробріших журналістів, розслідувати і викривати корупцію та службові зловживання серед урядових лідерів", - вважає автор.

В Україні Хорсі часто запитували, чи піддавалися його роботи в США цензурі, чи були у нього проблеми через те, що він різко висловлював свою думку. "Я відповідаю, що в США закон на моїй стороні: Перша поправка (про свободу слова) сильніше будь-якого уряду". Хорс пише, що радив українцям не впадати у відчай і продовжувати боротьбу за свободу.

За матеріалами InoPressa
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини