RU

Вікна в палаті Луценка забили намертво, - дружина

19.04.2012, 13:41
Вікна в палаті Луценка забили намертво, - дружина - Фото
Юрій Луценко. Фото - www.nso.org.ua
Після великоднього вітання Юрія Луценка, коли він виглянув з вікна своєї палати й поспілкувався з прихильниками, екс-міністра внутрішніх справ ізолювали від свіжого повітря. Про це повідомила його дружина Ірина Луценко.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, Ірина Луценко підкреслила: "Після того, як Юрій з вікна палати-камери зміг привітати українців з пасхальними святами, вікна палати забили намертво ... Шпінгалети на вікнах демонтували, а в палату поставили двох цілодобових чергових - працівника СІЗО й міліціонера".

Крім того, працівники СІЗО мали намір бути присутнім при зустрічі Ірини та Юрія Луценків. Однак дружина екс-міністра як цивільний захисник у справі висловила протест, посилаючись на ст. 48 УПК - "з моменту допуску до участі в справі захисник має право на конфіденційні побачення без обмеження їх кількості та тривалості".

"Утримуючи Луценка за гратами, нехай і лікарняної палати, забиваючи вікна цвяхами, влада все ще перебуває в пошуку власного спокою від небезпечного подразника. У влади прогресує комплекс Луценка, і психіатрія тут безсила", - резюмувала дружина екс-міністра.

Відео: Луценко привітав Україну з Великоднем через вікно

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини