RU

В ГПУ вважають, що Власенко не піклується про здоров'я Тимошенко

21.01.2012, 16:48
В ГПУ вважають, що Власенко не піклується про здоров'я Тимошенко - Фото
Фото: ЕРА

"Генеральна прокуратура України у відповідь на звернення послів країн Євросоюзу, США та міжнародних медичних організацій висловила готовність сприяти, у межах своєї компетенції, організації роботи спільної медичної групи для проведення незалежного обстеження, діагностування та лікування Юлії Тимошенко, якщо воно буде необхідне. Наступні кроки на цьому шляху мають бути зроблені через Міністерство закордонних справ України, яке отримає відповідні офіційні пропозиції з цього питання", - сказано у повідомленні ГПУ, текст якого є в розпорядженні ЛІГАБізнесІнформ.

У відомстві також відзначили, что 20 січня на прохання МЗС за запитом міністра закордонних справ Канади Баірда відбулася зустріч керівництва Державної пенітенціарної служби з послом Канади в Україні Троєм Лулашником "за результатами якої, пан посол поінформував, що такі пропозиції готуються". Делегацію поінформовано про необхідність урахування процедур, що визначені національним законодавством.

"На сьогодні жодних офіційних звернень ні від канадської сторони чи інших міжнародних медичних організацій до МЗС України не надходило. Відділ зв’язків із засобами масової інформації уповноважений заявити, що усі взяті на себе зобов’язання Генеральна прокуратура України виконає", - підкреслили у ГПУ.

"На жаль, деякі доброзичливці із оточення Юлії Тимошенко, зокрема її захисник у справі Сергій Власенко, своїми провокаційними заявами вперто намагається перешкодити залученню у цивілізований спосіб закордонних фахівців для незалежного медичного обстеження, як того вимагають норми міжнародних відносин. З усього видно, що він не піклується про здоров’я своєї підзахисної, а намагається використати ситуацію для отримання політичних дивідендів", - відзнаили у Генпрокуратурі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини