RU

В Единбурзі представили п'єсу "Хто хоче вбити Тимошенко"

02.08.2013, 17:56
В Единбурзі представили п'єсу
Фото: tymoshenko.ua
В Единбурзі (Великобританія) в рамках фестивалю Edinburg Festival Fringe представлена ​​п'єса про життя лідера української опозиції, екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко..

"П'єса "Хто хоче вбити Юлію Тимошенко" розповідає про боротьбу колишнього прем'єра за демократію в країні і про її політично вмотивоване переслідування", - повідомляє прес-служба Тимошенко.

"Я дуже пишаюся тим, що змогла зіграти в цій п'єсі. Дуже важливо, щоб якомога більше людей дізналися про долю Юлії Тимошенко та її незаконне ув'язнення", - заявила після прем'єри головна героїня і продюсер п'єси Інес Вуртц.

"Нашою метою було розповісти історію цієї мужньої жінки, великого політика, яка безсумнівно була засуджена незаконно", - підкреслив режисер п'єси Яків Седлар.

На прем'єрі була присутня дочка екс-прем'єра Євгенія. "Сьогодні за допомогою мистецтва передана правда про життя моєї мами. Режим може зупинити пресу, телебачення, але йому не під силу зупинити мистецтво. Це правда, яка звільнить мою маму", - сказала Євгенія Тимошенко після спектаклю.

Фестиваль Edinburg Fringe, який проходить 2-26 серпня в Единбурзі (Великобританія), є найбільшим фестивалем мистецтв у світі. Фестиваль заснований у 1947 році. Цей щорічний фестиваль проходить в Единбурзі в серпні. Єдиним політиком, за життя якого була поставлена ​​п'єса про нього, є Нельсон Мандела.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини