RU

Відстоювати на вулиці чесність виборів готові 17,5% українців

12.10.2012, 14:44
Відстоювати на вулиці чесність виборів готові 17,5% українців - Фото
Ірина Бекешкіна
17,5% українців готові вийти на акції протесту у разі фальсифікації виборів. Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом Демократичні ініціативи та Київським міжнародним інститутом соціології, які журналістам на прес-конференції представила директор фонду Ірина Бекешкіна.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, не готові виходити на вулицю через вибори 70,9%, не визначилися з відповіддю 11,6%. В основному на акції протесту у разі фальсифікацій налаштовані виборці ВО Свобода - 36% та ВО Батьківщина - 31%. Серед виборців Партії регіонів таких лише 11%.

Основним доказом фальсифікацій для опитаних будуть порушення в ході виборчої кампанії і порушення на виборчих дільницях у день голосування - по 21%. Ще 26% респондентів докази не потрібні: вони і так впевнені в тому, що вибори будуть сфальсифіковані.

Тільки 9% українців вважають, що вибори пройдуть чесно. У тому, що будуть окремі порушення, які на загальний результат не вплинуть, переконані 34%. Ще 16% опитаних вважають, що результати будуть підтасовані. 31% допускають, що результати можуть бути перекручені.

Соціологічне дослідження проводилося з 18 вересня по 4 жовтня 2012 року в 111-ти населених пунктах з усіх областей та АР Крим. Всього опитано 2043 респондента, похибка не перевищує 2,2%.

Досьє на Ірину Бекешкіну
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини