RU

В ДПСУ розповіли, як працюють пункти пропуску із зони АТО

12.03.2015, 12:12
В ДПСУ розповіли, як працюють пункти пропуску із зони АТО - Фото
Фото: прес-служба
Сьогодні пропуск осіб, транспортних засобів та вантажів у смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень здійснюється на п'яти визначених дорожніх коридорах, на яких функціонує шість контрольних пунктів в'їзду/виїзду. Ще два контрольних пункту в'їзду/виїзду тимчасово не функціонують, повідомив на брифінгу помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

"На цих контрольних пунктах розгорнуті системи відеоспостереження, які використовуються в цілодобовому режимі, станції супутникового зв'язку, автоматизовані робочі місця. Крім контрольних пунктів в'їзду/виїзду в смузі безпеки вздовж лінії бойових зіткнень функціонує 25 контрольних прикордонних постів, які перекривають дороги поза певних коридорів", - розповів він.

За словами спікера Держприкордонслужби, на поточному тижні Держприкордонслужба спільно з МВС, СБУ та іншими правоохоронними органами почала удосконалити роботу контрольних пунктів в'їзду/виїзду.

"6 березня організована служба прикордонних нарядів на блокпостах першого оборонного рубежу. Це означає, що на певних транспортних коридорах позиції прикордонників тепер максимально наближені до лінії бойових зіткнень, що дозволить здійснювати попередній огляд транспортних засобів та перевірку документів у осіб, які направляються в контрольні пункти в'їзду/виїзду, передавати цю інформацію нарядам, що несе службу безпосередньо в контрольних пунктах", - зазначив він. Слободян підкреслив, що це дозволить, по-перше, прискорювати оформлення в пунктах контролю, по-друге, підвищити рівень безпеки роботи контрольних пунктів.

Також спільно з СБУ створюється єдина електронна інформаційна база осіб, яким видані перепустки. І хоча паперові перепустки для громадян поки ще будуть потрібні, вже найближчим часом це має суттєво спростити процедуру контролю, автоматизувати її і зробити більш комфортною для осіб, які слідують з підконтрольної бойовикам території.

На даний момент видано близько 100 тисяч перепусток.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини