RU

Відомий поляк назвав ворогів Луценка трусами

01.03.2012, 14:39
Відомий поляк назвав ворогів Луценка трусами - Фото
Адам Міхнік. Фото - EPA
Засновник польського видання Gazeta Wyborcza Адам Міхнік назвав трусами опонентів екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це він написав у листі до Луценка, який цитує Польське радіо.

"Дорогий Юрію! Шлю тобі з Варшави слова солідарності й братські почуття. З трепетом побачив фотографію, вислану мені з Києва, на якій ти сидиш за гратами, очікуючи вирок, і читаєш книгу моїх есе по-українськи. Не одне з цих есе я писав у в'язниці, і ця зустріч тюремного есе з видатним в'язнем совісті з Україною для мене має символічне значення", - зазначив Міхнік.

При цьому польський дисидент додав, що ніколи не думав, що один з лідерів "помаранчевої революції" буде арештований "за таким примітивно вигаданим приводом".

"Твої вороги труси, у яких немає сміливості сперечатися відкрито й чесно. Вчинки цих людей заслуговують презирства, а вони самі - співчуття, тому що, звинувачуючи тебе, вони оголошують вирок самим собі. Ти вийдеш з в'язниці з піднятою головою, а їх до кінця життя буде переслідувати власна підлість і боягузтво ", - вважає він.

Міхнік висловив упевненість в тому, що тюремний шлях Луценка буде шляхом до слави.

Gazeta Wyborcza - сучасна щоденна польська політична газета, одне з найвідоміших сучасних польських видань. Адам Міхнік - польський дисидент, активний представник політичної опозиції 1968-1989 років. За списком Financial Times (травень 2006 року), Міхнік - один з двадцяти найвпливовіших журналістів світу.

Нагадаємо, в понеділок, 27 лютий Луценко був засуджений до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією особистого майна. Адвокати мають намір оскаржити це рішення в Апеляційному суді.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини