Відкрито перші справи проти депутатів ВР через декларації - НАБУ

18.11.2016, 15:12
Відкрито перші справи проти депутатів ВР через декларації - НАБУ - Фото
a49184d417a687f271d75405dad1ecc2.jpg

Два провадження відкриті стосовно народних депутатів і одне - представника судової гілки влади

Національне антикорупційне бюро України відкрило три кримінальні  провадження за фактами незаконного збагачення на підставі аналізу відомостей, наведених в електронних деклараціях. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Два провадження відкриті стосовно народних депутатів і одне - представника судової гілки влади.

Три кримінальні провадження за фактами незаконного збагачення відкриті за результатами розгляду звернень народних депутатів і відповідних інформаційно-аналітичних перевірок, проведених із залученням управління аналітики та обробки інформації НАБУ.

Наразі досудове розслідування триває, вживаються заходи для встановлення всіх обставин скоєння кримінальних правопорушень.

Також в НАБУ нагадали, що 30 жовтня закінчився термін подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За станом на 10 листопада 2016 було подано 20 155 виправлених декларацій. В даний час в Реєстрі вже є 131 164 електронних документа, з яких 105 833 - це щорічні декларації державних службовців за 2015 рік.

Як повідомлялося раніше, несвоєчасно 2015 року подали щорічні декларації дев'ять народних депутатів: Шухевич Юрій-Богдан, Дубінін Олександр, Іщейкін Костянтин, Шкіря Ігор, Костанкевич Ірина, Дмитренко Олег, Гіршфельд Анатолій, Супруненко Олександр і Богуслаєв В'ячеслав. 8 листопада в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, були відсутні щорічні декларації 2015 року ще трьох народних депутатів: Матіос МаріїОнищенка Олександра і Клюєва Сергія.

Термін обов'язкової подачі декларацій для держслужбовців Закінчився 30 жовтня 2016 року. Президент Петро Порошенко підвів підсумки цього процеса.

Дивіться також: Інфографіка: міжнародний досвід та факти декларування майна

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам