RU

Відбитки будуть здавати навіть власники біометричних паспортів

24.06.2015, 13:55
Відбитки будуть здавати навіть власники біометричних паспортів - Фото
Паспорт з біометрикою не прискорений процес отримання шенгенської візи
Дипломатичні представництва європейських держав почали прийом документів на оформлення шенгенських віз за новою процедурою, яка передбачає, в тому числі, сканування відбитків пальців людини, повідомляє прес-служба Державної міграційної служби.

Процедура сканування відбитків пальців при оформленні шенгенської візи не залежить від наявності біометричного паспорта для виїзду за кордон. Державна міграційна служба України не здійснює передачу персональних даних українських громадян іноземним державам.

Таким чином, незалежно від того, паспорт якого типу має громадянин (з електронним чіпом або без нього), процедуру сканування відбитків пальців при оформленні шенгенських віз необхідно проходити всім громадянам.

Державна міграційна служба також нагадує, що закордонні паспорти, видані до початку оформлення біометричних документів, зберігають силу до закінчення строку дії, зазначеного на сторінці даних паспорта. Заміна паспортів старого зразка на нові, в тому числі з електронним чіпом, є правом, але не обов'язком громадян України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини