RU

В БЮТ вважають, що виганяти Забзалюка з Ради - аморально

20.02.2012, 12:08
В БЮТ вважають, що виганяти Забзалюка з Ради - аморально - Фото
Андрій Кожем'якін. Фото - byut.com.ua
Фракція БЮТ вважає, що говорити про позбавлення мандата нардепа Романа Забзалюка - аморально, і наполягають на створенні тимчасової слідчої комісії парламенту з підкупу депутатів у Верховній Раді. Про це, виступаючи на засіданні погоджувальної ради, заявив лідер фракції БЮТ Андрій Кожем'якин.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, Кожем'якін уточнив: "Будь-які заяви про те, що потрібно позбавити депутатської недоторканності пана Забзалюка, а не ту людину, яка все це робить і сьогодні продовжує робити ... я думаю, що це неправильно, я думаю, що це носить аморальний характер ".

За його словами, якщо Верховна Рада не хоче самоусунутися від вирішення цих питань, слід або створити тимчасову слідчу комісію, або відреагувати відповідною заявою, в якому дати оцінку діям тих людей, "які створювали незаконне більшість, діям тих, хто підкуповує депутатів".

Нагадаємо, Литвин вважає, що Генеральна прокуратура повинна внести подання про позбавлення депутатських повноважень Романа Забзалюка (фракція БЮТ) та Ігоря Рибакова (група Реформи заради майбутнього), якщо доведе їх винність у справі про підкуп. "Я звернувся до генерального прокурора України з пропозицією провести розслідування, а це компетенція Генпрокуратури, і в разі підтвердження того, про що публічно заявляється, внести відповідні подання і на одного, і на іншого. Тому що, якщо це підтвердиться (підкуп Забзалюка, - ред.), склад злочину буде в діях одного і іншого ", - зазначив він.

8 лютого Забзалюк повідомив, що за перехід з фракції БЮТ в групу Реформи заради майбутнього він отримав $450 тис. У відповідь лідер групи Реформи заради майбутнього Рибаков заявив, що гроші були зібрані Забзалюку на лікування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини