RU

В БПП вважають передчасними пропозиції Яценюка по Кабміну

14.11.2014, 17:02
В БПП вважають передчасними пропозиції Яценюка по Кабміну - Фото
Павло Розенко
У Блоці Петра Порошенка пропозиції Арсенія Яценюка за складом Кабміну вважають передчасними і прогнозують, що 80% озвучених ним прізвищ в новому уряді не буде. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це повідомив представник БПП Павло Розенко в коментарі журналістам.

"Ми розглядаємо це виключно як пропозицію Арсенія Яценюка, його особисту ідею. Знаючи всі перипетії коаліційних переговорів, які були раніше, тобто десяти останніх років, я можу абсолютно чітко спрогнозувати, що приблизно 80% прізвищ, які сьогодні були озвучені, в наступному складі Кабінету міністрів ви не побачите", - сказав Розенко.

Відносно пропозиції самому Розенку очолити Мінсоцполітики, він зазначив: "Для мене на сьогоднішній день важливо не те, як поділять посади, а те, якими будуть принципи діяльності. Важливо, що буде написано в коаліційній угоді по темі соціальної політики".

Розенко зазначив, що йому приємно, що прем'єр-міністр виділив його "скромну персону" серед інших 425 народних депутатів. "Але я - представник політичної команди, Блоку Петра Порошенко, і моє рішення буде засноване виключно на принципах діяльності коаліції. Тільки коаліція буде визначати персональний склад Кабінету міністрів, і наша команда, Блок Петра Порошенко, буде делегувати туди своїх представників. На сьогоднішній день ніяких офіційних пропозицій від Блоку Петра Порошенко щодо нового складу Кабінету міністрів не висувалося і не обговорювалося. Для нас на сьогодні питання номер один - написання коаліційної угоди", - сказав він.

Відповідаючи на запитання, коли БПП запропонує свої кандидатури до нового складу уряду, Розенко сказав: "Відразу після того, як нам буде зрозумілий склад коаліції. Незважаючи на те, що сьогодні п'ять політичних сил достатньо конструктивно працюють над текстом коаліційної угоди, ми не можемо сказати на сто відсотків, яким буде склад коаліції. Є конструктивна робота, буде текст коаліційної угоди, але кожна політична сила буде приймати рішення про підписання або непідписання цієї коаліційної угоди. Після того як нам буде зрозумілий склад коаліції, після того як будуть зафіксовані принципи коаліційної угоди і хоча б парафовано коаліційну угоду, тільки після цього почнуться реальні переговори про формування складу Кабінету міністрів".

Пропозиції Яценюка щодо складу нового уряду Розенко назвав кроком на випередження. "Це такий крок на випередження. Але, на мій погляд, те, що сьогодні відбулося, не зовсім серйозно. А пропозиція Арсенія Петровича сьогодні виникла анадто передчасно", - сказав він.

Нагадаємо, що сьогодні представники політичних сил, які працюють над проектом коаліційної угоди, планують оприлюднити підготовлений проект. Робота групи по коаліційній угоді в стінах Верховної Ради триває.

Раніше Яценюк запропонував кандидатури на міністерські посади в новому Кабміні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини