RU

Візит Медведєва пов'язали з президентськими перегонами у Росії

27.04.2011, 13:40
Візит Медведєва пов'язали з президентськими перегонами у Росії - Фото
b3e269c2f6ef16e5a9949f5d75fd094f.jpg

Візит Медведєва пов'язали з президентськими перегонами у Росії

Ключовою особливістю вчорашніх заходів, пов'язаних із подіями у Чорнобилі, стало те, що у Києві зібралися відразу троє людей, з якими Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін перебуває у складних відносинах. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив директор Соціологічної служби "Український барометр", політолог Віктор Небоженко, коментуючи візит.

"На зустрічі у Києві вчора об’єдналися три людини, які перебувають у складних відносинах із Путіним. Я маю на увазі Патріарха Кирила, Медведєва і Януковича", - наголосив В.Небоженко.

"Янукович, як ви знаєте, зібрав всю свою дипломатичну майстерність, відмовивши Путіну в Митному союзі. Але Путін винен сам, враховуючи гарячкові і непродумані харківські угоди. Успішність для України цих угод могла бути використана як аргумент на користь союзу. Але використати, власне, нічого", - зазначив політолог.

На його думку, приїзд Д.Медведєва і Патріарха Кирила пов'язаний не стільки з великою любов'ю до України, скільки з початком президентської гонки у Росії. "Януковичу і Кирилу треба визначатися, кого підтримати в цій кампанії. Я думаю, що це було головне завдання Медведєва - схилити обох на свій бік", - сказав він.

Віктор Небоженко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини