RU

В Ющенка кажуть, що Немиря поїхав на засідання Комісії Україна-НАТО незаконно

05.03.2009, 14:56

Віце-прем'єр-міністр України Григорій Немиря поїхав у Брюссель на засідання Комісії Україна-НАТО з порушенням законодавства України. Про це заявив заступник глави Секретаріату Президента України Андрій Гончарук.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, цей захід проходить за взаємною домовленістю НАТО і України. Враховуючи встановлений Альянсом формат заходу, українську делегацію очолює т.в.о. Міністра закордонних справ Володимир Хандогій. А. Гончарук наголосив, що відповідні директиви для делегації затвердив Президент України.

Водночас, А.Гончарук звернув увагу, що з порушенням встановленої практики організації подібних заходів у Брюссель поїхав Г.Немиря. Заступник глави Секретаріату висловив надію, що "всупереч тому факту, що вказаний візит Г.Немирі проходить з порушенням законодавства України, що регламентує зарубіжні поїздки офіційних делегацій, своє перебування у Брюсселі Г.Немиря використовує з метою аргументованого роз'яснення представникам північноатлантичного співтовариства істинної позиції Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо перспектив членства України в НАТО".

Нагадаємо, сьогодні у Брюсселі з ініціативи НАТО в рамках неформального засідання Північноатлантичної Ради за участю глав зовнішньополітичних відомств країн-членів Альянсу відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини