RU

Військовослужбовці залишають Західну Україну

26.08.2008, 10:27

Військовослужбовці та техніка Збройних Сил України поступово залишають потерпілі західні регіони. Протягом трьох святкових днів 23-25 серпня до місць постійної дислокації повернулися 1408 військовослужбовців та 118 одиниць техніки.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міністерства оборони, водночас, станом на сьогодні 56 військовослужбовців та 50 одиниць техніки все ще надають допомогу населенню потерпілих від стихійного лиха районів.

Зусилля підрозділів Збройних Сил України зосереджено на виконанні завдань в Івано-Франківській області. Так, військовослужбовці за допомогою двох одиниць армійських дорогоукладачів БАТ-2 продовжують розчищати дорожнє покриття від завалів.

Дві мобільні лікарсько-сестринські бригади від Військово-медичного клінічного центру Західного регіону продовжують надавати невідкладну медичну допомогу населенню селищ Поляни та Ільці Верховинського району Івано-Франківської області.

Загалом за час участі у ліквідації наслідків повені військовослужбовці Збройних Сил України евакуйовували 2154 місцевих мешканців, доправили до відрізаних паводком населених пунктів майже 590 тонн гуманітарних вантажів, очистили від намулу близько 42 кілометрів доріг, 1014 будинків, та 899 колодязів. Крім того, силами ВСУ було укріплено 39 кілометрів гребель та берегів річок, із підтоплених будинків відпомповано майже 45 тисяч кубометрів води, перевезено 6.397 тонн вантажів, встановлено 13 мостових переправ.

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини