В Януковича обіцяють, що партквиток регіоналів-хабарників не врятує

12.08.2010, 09:22

Голова Березівської районної держадміністрації (Одеська область), член Партії регіонів Сергій Кухтик буде відсторонений від виконання обов'язків на час проведення розслідування щодо встановлення факту отриман

Голова Березівської районної держадміністрації (Одеська область), член Партії регіонів Сергій Кухтик буде відсторонений від виконання обов'язків на час проведення розслідування щодо встановлення факту отримання хабара.

Як повідомляє прес-служба глави держави, заступник глави Адміністрації Президента Станіслав Скубашевський запевнив, що якщо ця інформація знайде своє підтвердження, то чиновник буде негайно звільнений з роботи і "відповість згідно із законом так, як відповідав би будь-хто інший". "І тут немає ніякого значення те, до якої партії він належить, і хто його призначав на посаду", - завірив він.

"Закон передбачає однакове ставлення до тих, хто його порушує - незалежно від партійного квитка", - підсумував С.Скубашевський.

Нагадаємо, член Партії регіонів С.Кухтик був призначений керівником Березівської райдержадміністрації Одеської області в квітні 2010 року. Днями його затримали за підозрою в отриманні хабара у розмірі 8 тисяч доларів за виділення ділянки землі.

Станіслав Скубашевський: біографія і добірка новин>>>
Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями