RU

В Євросоюзі налаштувалися на компроміс з Україною

26.10.2010, 09:45
В Євросоюзі налаштувалися на компроміс з Україною - Фото
6d9042d643e21e0e8d3fc8bd21f186c0.jpg

В Євросоюзі налаштувалися на компроміс з Україною

Європейський Союз готовий до компромісів з Україною з усіх питань, крім порушення демократичних свобод. Про це заявив у Люксембурзі комісар ЄС з питань розширення Європейської політики сусідства Стефан Фюле.

Як передає УНІАН, до того ж С.Фюле зазначив, що під час дискусії на засіданні Ради закордонних справ ЄС міністри країн-членів висловилися за те, щоб наступний саміт ЄС-Україна, який відбудеться 22 листопада, пройшов успішно. "На саміті будуть порушені всі важливі питання, такі як лібералізація візового режиму, угода про асоціацію, створення глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі, а також підтримка реформ (в Україні – ред.)", -сказав він.

"Також буде розмова про те, що обговорювалося минулого тижня в Європейському парламенті", - додав С. Фюле.

Нагадаємо, 20 жовтня Європарламент обговорив ситуацію в Україні. Під час цього обговорення більшість депутатів висловили стурбованість у зв'язку з повідомленнями про згортання демократії в Україні, обмеження фундаментальних прав і, зокрема прав на свободу слова, свободу ЗМІ і свободу зборів. "Це питання, щодо якого ми не є гнучкими, і щодо якого не може бути компромісів", - зазначив С.Фюле.

Комісар також у черговий раз наголосив, що ЄС зацікавлений в успішному саміті з Україною і в подальшому розвитку двосторонніх відносин.

Раніше у Люксембурзі відбулося засідання Ради закордонних справ. Під час обіду міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорили, зокрема, підготовку до саміту ЄС-Україна, який має відбутися 22 листопада у Брюсселі.

Міністри обговорили основні політичні месиджи, які планується довести до керівництва України під час саміту.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини