RU

В Європарламенті вважають безглуздою заборону Тимошенко виїхати у Брюссель

02.02.2011, 13:30
В Європарламенті вважають безглуздою заборону Тимошенко виїхати у Брюссель - Фото
7a3e502abd334f6e6fcdd24247301e08.jpg

В Європарламенті вважають безглуздою заборону Тимошенко виїхати у Брюссель

Депутат Європарламенту Чарльз Теннок (група європейських консерваторів і реформістів, Великобританія) вважає безглуздим пояснення заборони лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко виїхати у Брюссель.

"Висувати як можливу обставину для заборони їй поїздки у Брюссель як політика те, що мадам Тимошенко може втекти з країни і шукати політичного притулку від "правосуддя" в ЄС, - чиста безглуздість", - сказав Ч.Теннок, якого цитує УНІАН.

"Вона - смілива жінка, яка вже була у в'язниці раніше, і я переконаний, що вона повернулася б в Україну, щоб з'явитися перед обвинуваченням і очистити своє ім'я", - додав депутат. Ч.Теннок зазначив, що шкодує про заборону Ю. Тимошенко відвідати Брюссель і вважає цей захід непропорційним і політично мотивованим.

"Самі сьогоднішні обвинувачення сильно пахнуть політичним впливом, оскільки передбачувані порушення, якщо вони взагалі є, навряд чи є карними, якщо, як я розумію факти, японські гроші за вуглецеві викиди були використані Прем'єр-міністром Тимошенко в українському бюджеті для погашення пенсійного розриву, а не для її особистого або її партії збагачення", - сказав депутат. "Загалом я знаходжу підхід нового Генерального прокурора дуже дріб'язковим щодо колишнього видатного Прем'єр-міністра країни, а також, що якось влада може пожалкувати, коли м'яч виявиться на іншому боці", - додав Ч.Теннок.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України відмовила Ю.Тимошенко у можливості відвідати Брюссель, де вона планувала провести ряд зустрічей, зокрема, з Президентом Європарламенту Єжи Бузеком. За інформацією відділу зв'язків із ЗМІ Генпрокуратури, слідчий мотивував свою відмову тим, що на зазначений час призначені слідчі дії у справі. Крім того, є оперативні дані про те, що Ю.Тимошенко збирається скористатися поїздкою за кордон, щоб покинути Україну і відхилитися від слідства, - зазначалося у повідомленні Генпрокуратури.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини