RU

В Європі закликають припинити переговори з Україною про асоціацію

11.10.2011, 14:12
В Європі закликають припинити переговори з Україною про асоціацію - Фото
786dd3e409107e6d0c8496b093416fbb.jpg

В Європі закликають припинити переговори з Україною про асоціацію

Президент Європейської народної партії (ЄНП) Вільфред Мартенс заявив про необхідність припинити з Україною переговори по Угоді про асоціацію.

"Я маю намір обговорити питання дотримання демократії і прав людини в Україні на наступному самміті ЄНП для того, чи будемо ми йти далі до Угоди про асоціацію. Я вважаю, що ми повинні припинити переговори", - говориться в заяві Мартенса, яку цитує Інтерфакс-Україна.

Президент ЄНП назвав судовий процес над Тимошенко "ганебним для країни, яка заявляє про свої європейські прагнення і наміри підписати Угоду про асоціацію". "Обіцянки президента України Віктора Януковича звільнити політичних в'язнів досі не виконані, що робить співпрацю з українською владою дуже складною", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд Києва визнав екс-прем'єра Юлію Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі строком на сім років. Такий вирок зачитав суддя Родіон Кірєєв.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини