RU

В Ужгороді в Яценюка полетіли яйця. Політик відповів

12.10.2009, 14:58

В Ужгороді під час зустрічі з жителями Закарпатської області з лідером "Фронту змін" Арсенієм Яценюком стався неприємний інцидент. Під час виступу перед драматичним театром в А.Яценюка полетіли яйця і помідори.

Як повідомляє прес-служба "Франту змін", у політсилі вказали, що "незважаючи на всі зроблені ужгородською владою заходи протидії, віче з участю лідера "Фронту змін" відбулося на площі біля Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру". Усього на мітингу було близько 5 тис. людей.

"Серед прихильників було кілька десятків осіб бандитської зовнішності з ксенофобськими плакатами, зміст яких, за "випадковим збігом обставин", був ідентичний скандально відомому висловлюванню мера Ужгорода, який зараз перебуває під слідством за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Провокатори свистіли у дудки, викрикували "ганьба, ганьба". На початку виступу лідера "Фронту змін" в нього полетіли яйця з фарбою і помідори. Арсеній Яценюк продовжив виступ, не звертаючи уваги на предмети, що летять у його сторону. Він прокоментував цей інцидент так: "Я не той типаж, який яєць боїться. А ось за ваші яйця я можу і взятися", - наголосили у "Фонті змін".

А.Яценюк закликав присутніх на віче громадян "до великодушності щодо провокаторів". "Пробачте цим людям, які свистять, тому що їм дали "по 50 гривень". Ми - великодушні, і тому ми станемо на кілька поверхів вище за те, що відбувається. Не звертайте на цю увагу. Випробування - це складний шлях. І це також випробування - для вас і для мене… Важливо, що ви маєте віру. І я вірю у вас. Тому у нас все вийде", - сказав політик.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини