RU

В Україну заборонили ввозити книгу Довлатова

01.02.2019, 15:53
В Україну заборонили ввозити книгу Довлатова - Фото
Скріншот обкладинки

Держкомтелерадіо відмовив у видачі дозволу на ввезення в Україну 13 книг, серед яких видання повісті "Заповедник" Сергія Довлатова. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Там відзначили, що вже не перший раз російські видавці, випускаючи книги авторів, які нічого спільного не мають з ідеями "русского мира", в передмовах до них пропагують імперську ідеологію.

Цього разу в передмові до книги Довлатова, за словами експертів Держкомтелерадіо, "пропагується відомий українофоб Сергій Безруков".

Російський актор внесений до списку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Як уточнили кореспонденту LIGA.net в прес-службі Держкомтелерадіо, йдеться про повість Довлатова "Заповедник".

У редакційній передмові до видання, за словами прес-секретаря, повідомляється, що Безруков грав у фільмі, знятому за твором Довлатова.

Також регулятор заборонив ввезення ряду дитячих книг, серед яких підручник з англійської мови для школярів російського видавництва "Р-Плюс", ілюстрований прапорами збройних формувань РФ.

Крім того Держкомтелерадіо відмовив ввезення в Україну книг Микити Непряхіна "Убеждай и Побеждай. Секреты эффективной аргументации", Є. Торчинова "Путь запредельного: Религии мира. Психотехника и трансперсональные состояния", Андрія Шарія "Балканы: окраины империй".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини