В Україну не пропустили книгу, що рекламує "російське бойове НЛП"

20.07.2018, 17:08
В Україну не пропустили книгу, що рекламує
Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Автор книги нібито готувала фахівців для здійснення психологічного програмування людей в зоні бойових дій в Чечні і в Україні

Держкомтелерадіо відмовив у ввезенні до України з території РФ книги з психології, в якій міститься реклама іншої книги - про "російське бойове НЛП", автор якої нібито готувала фахівців для здійснення психологічного програмування людей в зоні бойових дій в Чечні і в Україні. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Книгу "Психология навылет. М + Ж. 6 секретов счастливых отношений от самого категоричного психолога в мире", яку хотіли ввезти в Україну, надрукувало московське видавництво АСТ.

У ній, за інформацією Держкомтелерадіо, "співробітники управління розвідки збройних сил РФ рекламують іншу книгу про "російське бойове НЛП" (нейролінгвістичне програмування)".

Автор цієї рекламованої книги, за словами російських розвідників, "підготувала фахівців для здійснення психологічного програмування людей в зоні бойових дій в Чечні і в Україні".

Раніше Держкомтелерадіо відмовив компанії Форс Україна у видачі ліцензії на ввезення в Україну двох книг російського видавництва Ексмо - в них знайшли російську пропаганду.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов