RU

В Україні затвердили план вакцинації від COVID-19: за два роки – мінімум 50%, хто перший

22.12.2020, 17:57
В Україні затвердили план вакцинації від COVID-19: за два роки – мінімум 50%, хто перший - Фото
Фото: depositphotos.com

МОЗ затвердило план вакцинації жителів України від COVID-19. Він передбачає чотири етапи й охоплює період до березня 2022 року.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Мета – протягом 2021-2022 років охопити вакцинацією не менше 50% населення (20 млн осіб).

Вакцинація буде добровільною. План будуть оновлювати кожні два тижні в залежності від актуальної ситуації. Може змінюватися інформація про етапи розробки вакцин, реєстраційні процедури, постачання вакцин.

Планом затверджено чотири етапи вакцинації:

1. Січень-квітень 2021 – люди з критичним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує критичні функції у боротьбі з пандемією.

2. Квітень-червень 2021 – люди з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто надає медичні послуги.

3. Лютий-вересень 2021 – люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави.

4. Вересень 2021 – березень 2022 – люди з підвищеним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримки безпеки і життєдіяльності держави.

В Україні затвердили план вакцинації від COVID-19: за два роки – мінімум 50%, хто перший

Фото: МОЗ
Вакцинувати будуть на базі наявних пунктів щеплень, мобільними бригадами з імунізації, а також у тимчасових центрах вакцинації.

  • 11 грудня Україна отримала від проєкту COVAX офіційне схвалення запиту на отримання 8 млн доз вакцини від COVID-19.
  • Згідно з опитуванням, проведеним групою Рейтинг, 40% українців не готові зробити щеплення від COVID-19 навіть безкоштовно.
  • Прем'єр-міністр  Денис Шмигаль заявив, що для повного подолання епідемії коронавірусу в Україні необхідно вакцинувати 90% населення, а це, на його погляд, зробити нереально.
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини