В Україні недомораль перемелює Дон Кіхотів - Вакарчук

04.12.2018, 16:47
В Україні недомораль перемелює Дон Кіхотів - Вакарчук - Фото
Джерело фото: скріншот з відео

Музикант Святослав Вакарчук вважає, що політична культура в Україні будується на спотвореній моралі, яка "перемелює" щирих політиків

У сьогоднішньому суспільстві панує не справжня, а перекручена мораль, за якої в Україні неможливі справжні зміни. Про це висловився музикант, лідер української рок-групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук в колонці для Нового времени.

"Ввічливих у нас часто розцінюють як слабких. (..) Багатих, навіть тих, хто чесно заробив свої гроші, - підозрілими. (...) Головне, що на цій "недоморалі" утримується вся нинішня політична культура. Вона безжально перемелює відокремлених, щирих Дон Кіхотів в політиці", - пояснив музикант.

Вакарчук зазначив, що є два шляхи відродження моралі: перший - суспільство свідомо самовдосконалюється і зміни відбуваються знизу вгору, другий - обрана влада своїми діями показує приклад суспільству.

Справжні зміни можливі, якщо рухатися відразу двома шляхами, переконаний Вакарчук: "Для першого шляху нам потрібні Вчителі та Місіонери. Для другого шляху нам потрібні Воїни і Будівельники".

Читайте також: Вакарчук і похід в президенти: чому інтрига скоро закінчиться

29 жовтня 2018 року Вакарчук заявив, що його не цікавить посада президента, а цікавлять "зміни в політичній культурі".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами