RU

В Україні хочуть знизити верхню межу офіційного віку молоді на 6 років

21.07.2020, 17:53
В Україні хочуть знизити верхню межу офіційного віку молоді на 6 років - Фото
Фото: depositphotos.com

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про засади молодіжної політики (№3718). Відповідне рішення підтримали 265 народних депутатів, передає  Укрінформ.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Зокрема, законопроект пропонує знизити вік молоді до 29 років. Як пояснюють автори ініціативи, чинним законом встановлено широкі вікові рамки (від 14 до 35 років), що призводить до розпорошення обмежених ресурсів на вирішення питань великої кількості груп молоді різного віку.

На думку авторів, зменшення віку молоді дозволить цілеспрямовано використовувати ресурси для молодих людей у перехідний період, протягом якого молодь найбільше потребує підтримки.

Автори документа звертають увагу на те, що підхід до визначення поняття "молодь" в Україні (14-35 років) не збігається з підходом ООН, за яким молоддю вважають людей у ​​віці 15-24 років. У Європейському Союзі молодими визнають людей у ​​віці 13-30 років.

Таким чином, законопроект спрямовано на роботу з такими групами молоді: школярі від 14 до 17 років; молоді люди, які здобули освіту в навчальних закладах I-IV рівнів акредитації від 18 до 24 років; і молодь, яка працює, у віці від 25 до 29 років.

Дія зазначеного закону поширюється також і на дітей від 6 років, оскільки передбачає підтримку дитячих громадських організацій та роботу з дітьми, як потенційними учасниками програм (проектів, заходів) різної спрямованості.

Верхня вікова межа в 35 років встановлюється виключно для молодих сімей для забезпечення їх участі в програмах вирішення житлових питань.

Читайте також: Молодь влаштувала вечірку проти карантину. Учасник заразився коронавірусом

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини