RU

В Україну прибуде делегація НАТО для перемовин щодо співпраці

11.11.2008, 11:00

Сьогодні в Україну з візитом прибуде військова делегація Північноатлантичного альянсу на чолі з начальником штабу Стратегічного командування НАТО щодо операцій генералом Карлом-Хайнцем Латером. Головна мета візиту делегації НАТО полягає в обговоренні з українською стороною питань нинішнього стану і перспектив розвитку співпраці Збройних Сил України зі Стратегічним командуванням НАТО щодо операцій.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, також сторони збираються обговорити можливі шляхи поліпшення співпраці і збільшення оперативних можливостей і трансформаційної здатності Збройних Сил України.

У межах візиту, 12 листопада, відбудеться робоча зустріч К.Латера із першим заступником начальника Генерального штабу ВР України генералом-полковником Геннадієм Воробйовим і перемовини в складі військових делегацій. Під час перемовин українська сторона планує ознайомити представників делегації НАТО зі станом виконання Робочого плану Військового комітету України-НАТО на 2008 рік, пріоритетами військової співпраці з НАТО, станом і перспективами участі Збройних Сил України в миротворчій діяльності.

Також представники військової делегації Альянсу відвідають і ознайомляться з роботою Об'єднаного оперативного командування ВР України і Головного командного центру ВР України. В останній день візиту, 13 листопада, К.Латер здійснить візит ввічливості до тимчасово виконувача обов'язків першого заступника Міністра оборони України Валерія Іващенка.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини