RU

В Україну можуть повернути смертну кару

01.03.2011, 15:25
В Україну можуть повернути смертну кару - Фото
ba50cd498ba579638c2415f3ff3473e9.jpg

В Україну можуть повернути смертну кару

Лідер Комуністичної партії України (КПУ) Петро Симоненко пропонує "карати смертю" злочинців, що позбавили життя інших людей. Про це політик заявив у парламенті, коментуючи внесений ним законопроект.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КПУ, П.Симоненко заявив: "Ситуація в Україні загрозлива. Криміналітет заволодів майже всіма гілками влади, підкорив всю вертикаль влади. Базується цей криміналітет, передусім, на економічних основах - приватизації, незаконній торгівлі зброєю, наркотиками, торгівлі людьми. І весь цей злочинний світ різко загострює ситуацію у країні".

"Вбивають людей на замовлення за $500. Це - ціна життя наших людей. За роки незалежності вбито понад 70 тис. громадян. Щороку вбивають близько 4 тис.", - наголосив комуніст.

За словами політика, він вніс законопроект, яким пропонується повернути смертну кару за вбивство. "Людина повинна відповідати власним життям за вбивство іншої людини", - впевнений комуніст.

"Намагаються сховати проблему тим, що ніби в Європі ставляться до цього не позитивно, що наша Конституція це забороняє. Наша Конституція гарантує право на життя. Отже, якщо сьогодні для життя наших громадян є загроза, то треба створити умови, щоб людина, яка є загрозою для інших, відповідала власним життям", - зазначив П.Симоненко.

Петро Симоненко: біографія та добірка новин>>>
Компартія України: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини