RU

В Україні назріває новий Майдан, - депутат

23.10.2011, 11:35
В Україні назріває новий Майдан, - депутат - Фото
f324c7bf1d953d52ab5c59fe900eca9e.jpg

Так вважає народний депутат від НУНС Тарас Стецьків.

"В Януковича зараз є дуже складна ситуація. Напевне, Янукович так, як він собі малював політику зовнішню, хотів отримати "три в одному". Він хотів, щоб Тимошенко сиділа у тюрмі, щоб Захід йому дав угоду про асоціацію, а Росія дала дешевий газ. А "три в одному" не виходить. І ключ в питанні є: буде сидіти Тимошенко чи не буде?" - сказав Стецьків в інтерв'ю радіо Свобода.

Депутат впевнений, що відповідь на питання про Тимошенко покаже, чи відбудуться в Україні повноцінні парламентські вибори. "Тому що, якщо не розв’язується питання з Тимошенко, при тому, що я не належу до фан-клубу Юлії Володимирівни, у вирішальній степені залежить, чи в цій країні будуть вибори, чи буде призначення", - зазначив політик.

Стецьків також допускає можливість нових масштабних акцій протесту в Україну. "Можливо, буде щось те, що дехто називає Майданом, а дехто називає іншими словами", - заявив він.

"Янукович сам собі забив гол у свої власні ворота. Ніхто не зобов’язував його розпочинати цей абсолютно непотрібний процес із Тимошенко. Ніхто! І тепер він мусить шукати вихід, тому що Захід йому не дасть угоди про асоціацію. Не дасть! Я в цьому абсолютно переконаний. Якщо не розв’яжеться питання з виходом її на свободу. А Росія може дати. Тільки треба заходити у Митний союз. А Митного союзу він не хоче. Вірніше, не хоче не він, а не хочуть люди з його оточення, які свої економічні і персональні інтереси бачать на Заході", - сказав політик.

Стецьків вважає, що сьогодні українська політика залежить від рішення президента. "Якщо він не прийме це рішення, я маю на увазі Януковича, тоді рішення буде приймати вулиця", - заявив депутат.

На його думку, "політика влади не залишає українському народу вибору". "Де вибухне? В якому моменті? Де накопичиться більше енергії: на сході, на заході, на півдні України? Ми цього не знаємо. Це будуть афганці, діти війни, чорнобильці? Це буде якийсь інший протест? Це буде висока ціна на газ, чи це буде протест по мові чи по цивілізаційному вибору? На сьогодні ми сказати не можемо", - зазначив нунсівець.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини