RU

В Україні ліквідують два міністерства

29.07.2011, 09:54

Міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк у вересні поточного року збирається представити нову стратегію діяльності міністерства. Про це він заявив журналістам.

Як повідомляє УНІАН, Близнюк наголосив, що на сьогоднішній день Міністерство з питань житлово-комунального господарства і Міністерство регіонального розвитку і будівництва знаходяться в процесі ліквідації, яка ще не завершена.

"Мені необхідно буде прийняти багато рішень, в тому числі непопулярних, по скороченню близько 72 людей", - сказав міністр.

За його даними, сьогоднішня чисельність міністерства становить 359 чоловік.

Він також зазначив, що керівництво міністерства повністю укомплектовано і складається з першого заступника Олександра Аліпова, який буде займатися житлово-комунальним господарством, заступників Григорія Семчука (керівник апарату) і Дмитра Ісаєнка (відповідального за сферу будівництва).

"На сьогоднішній день я формую структуру. Після затвердження Кабміном граничної чисельності, я зможу завершити процедури ліквідації старих міністерств і затвердимо нову структуру. На початку - всередині вересня я готовий буду публічно разом зі своїми заступниками та громадськістю представити вам узгоджену Кабінетом Міністрів і президентом стратегію діяльності міністерства по кожному з напрямів", - сказав Близнюк.

Міністр зазначив, що його персональна відповідальність зосереджена в трьох блоках - житлово-комунальне господарство, будівництво і регіональний розвиток.

Близнюк також заявив про наміри бути відкритим і обговорювати з громадськістю єдину політику реформування ЖКГ, а також підготувати ідеологію стимулювання будівництва, в тому числі житлового.

На його думку, щоб технічно переоснастити систему житлово-комунального господарства, необхідно в середньому по кожному регіону вкласти 40 млрд. грн.

Анатолій Близнюк: біографія та добірка новин>>>
ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини