RU

В Україні буде створено Центр інформації і документації НАТО

04.12.2008, 09:30

Парламентський Комітет з питань національної безпеки і оборони підтримує ратифікацію Додаткового протоколу до Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Організацією Північноатлантичного договору (НАТО) із створення Центру інформації і документації НАТО в Україні. Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

Згідно з законопроектом, внесеним Кабінетом Міністрів України, передбачено надати Центру і його працівникам привілею і імунітету, який надається дипломатичним місіям, акредитованим в Україні, і співробітникам дипломатичних місій відповідно до Венської конвенції про дипломатичні стосунки від 18 квітня 1961 року.

Представник Кабінету Міністрів, представляючи законопроект про ратифікації, зазначив, що статус Центру має бути визначений в окремому документі, який повинен розглядатися як частина Меморандуму. Члени Комітету загалом висловилися за підтримку законопроекту. На їхню думку, він "сприятиме розширенню договірно-правової бази на одному з пріоритетних напрямів зовнішньої політики України - північноатлантичної інтеграції".

Детальніше про євроатлантичні прагнення України >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини