RU

Віце-мер Одеси усунений з посади

18.06.2010, 10:30

Мер Одеси Едуард Гурвіц 17 червня підписав розпорядження, відповідно до якого віце-мер Одеси Вахтанг Убирія, який застосував вогнепальну зброю під час конфлікту на звалищі "Дальницькі кар'єри", усунений з посади на період досудового слідства. Про це повідомляє офіційний сайт Одеської міськради.

Тим же розпорядженням Е.Гурвіц рекомендував В.Убирії у добровільному порядку видати органам слідства нагородну зброю, з якої здійснювалася стрільба.

Мер міста зазначив, що відповідно до рішення про розподіл обов'язків між заступниками мера, В.Убирія здійснював координацію діяльності у сфері екологічної безпеки і тому прибув на полігон з метою забезпечення його безперебійної роботи і щоб уникнути завдання шкоди інтересам міської громади і навколишньому середовищу.

11 червня В.Убирія загрожував журналістам пістолетом і відкрив з нього стрільбу у повітря. Випадок стався під час візиту В.Убирії на полігон твердих побутових відходів "Дальницькі кар'єри".

16 червня у прес-службі Головного управління МВС в Одеській області повідомили про те, що В.Убирія взятий під варту в зв'язку з розслідуванням кримінальної справи за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального Кодексу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини