RU

Вітренко викликає Симоненка до суду

14.05.2009, 14:58

Лідер Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко викликає до суду головного комуніста країни Петра Симоненка через статтю "З ким ви, лідери ПСПУ?", розміщену напередодні Дня Перемоги на сторінках газети "Комуніст".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ПСПУ, 8 травня, у переддень Дня Перемоги, в газеті "Комуніст" N35 (1179) була опублікована "жахлива брехня на адресу ПСПУ та її лідерів". Прогресивним соціалістам приписали "патологічну ненависть до символів радянської епохи", зараженість "бацилою антикомунізму", "стрільбу у трудовий народ, в славну історію Вітчизни, в соціалістичне майбутнє", перебування "в одному таборі з відвертими фашистами", "заборону на використання 9 Травня червоного прапора" тощо.

"Цей брудний випад газети "Комуніст" вкотре показав моральне розкладання КПУ, то, що вона стала служницею бандерівсько-проНАТОвського режиму і разом з цим режимом, обмовляє ПСПУ... Наталія Вітренко викликає до суду Петра Симоненка, щоб в очній ставці під присягою розставити всі крапки над "і" і всьому суспільству показати, хто ж є хто насправді ", - відзначають у прес-службі.

Петро Симоненко: біографія і добірка новин>>>
ПСПУ: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини