RU

Вітренко пішла до суду з січневим указом Ющенка

29.04.2010, 17:40

Лідер прогресивних соціалістів Наталія Вітренко подала позов до Окружного адміністративного суду Києва про скасування Указу Президента Віктора Ющенка від 28 січня 2010 року "Про повагу учасників боротьби за незалежність України у ХХ сторіччі".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Прогресивної соціалістичної партії України, Н.Вітренко вважає, що, підписуючи указ, В. Ющенко перевищив свої повноваження. На її думку, В.Ющенко цим документом "незаконно, неконституційно реабілітує десятки тисяч злочинців з ОУН-УПА, засуджених судом за вчинені тяжкі злочини за період з 1941 по 1953 рік".

Н.Вітренко вимагає визнати незаконним і скасувати Указ Президента N75/2010 від 28 січня 2010 року.

Нагадаємо, своїм січневим Указом N75/2010 тогочасний Президент В.Ющенко фактично визнав воїнів ОУН і УПА учасниками боротьби за незалежність України. Коментуючи підписання цього документа, В.Ющенко сказав: "Згідно з цим Указом, учасниками боротьби за незалежність визнаються члени об'єднань Української центральної Ради, Української Народної Республіки, Західно-Української Народної Республіки, Української держави Гетьмана Скоропадського, Української військової організації, організації народної оборони "Карпатська Сікта", Організації українських націоналістів, Української повстанської армії, Української головної визвольної Ради та інших військових формувань, організацій, партій і рухів, які боролися за незалежність нашої країни".

Наталия Вітренко: біографія та добірка новин>>>
Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини