RU

Вітренко доставили у будівлю Шевченківського районного суду

09.07.2010, 12:15

Прогресивна соціалістична партія України повідомляє, що "заарештованих" сьогодні у Києві на майдані Незалежності Наталію Вітренко і Володимира Марченка доставили у будівлю Шевченківського районного суду.

Також у прес-службі ПСПУ описали подробиці події: "У повній відповідності до Конституції України, Європейської Конвенції з захисту основних прав і свобод людини Прогресивна соціалістична партія України, партія "Київська Русь", Всеукраїнський союз робітників, Міжнародний союз радянських офіцерів провели у Києві на майдані Незалежності з 9:00 до 10:00 мирну акцію з захисту позаблокового статусу України, з вимогою скасування військових вчень "Сі бриз - 2010", як етапу вступу України до НАТО".

"Після закінчення акції, коли основна маса учасників вже разійшлася, прибулий спецназ оточив Наталію Вітренко і Володимира Марченка, перешкоджаючи будь-яким їхнім діям. Лідерів ПСПУ відправили у міліцейську машину і відвезли у невідомому напрямку", - наголосили у партії. "Як стало щойно відомо, Наталія Вітренко і Володимир Марченко доставлені у будівлю Шевченківського районного суду і перебувають у маленькій затхлій кімнатці", - додали у прес-службі ПСПУ.

Наталія Вітренко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини