RU

В суді у справі Тимошенко оголошено двотижневу перерву

12.09.2011, 10:21
В суді у справі Тимошенко оголошено двотижневу перерву - Фото
1738e3277c12f07cddeabcca457dc9aa.jpg

В суді у справі Тимошенко оголошено двотижневу перерву

Суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву в розгляді кримінальної справи Юлії Тимошенко до 27 вересня. Відповідне рішення він прийняв сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Кірєєв поцікавився у сторін, чи готові вони до дебатів. Прокуратура та цивільний позивач заявили, що готові, в той час як Тимошенко та її захисники зазначили, що часу на підготовку було недостатньо.

"Ми вийшли на дебати без підготовки, просто щоб ви знали. Безумовно, ми будемо якось захищатися, виступати, але того часу, який ви дали, категорично недостатньо", - сказала Тимошенко. Адвокати її підтримали. За їх словами, захист не повністю відпрацював стратегію, але від дебатів не відмовиться.

Заслухавши думки, Кірєєв прийняв рішення: "Враховуючи стадію судового розгляду і те, що в ході виступів на судових дебатах учасники процесу доводять правоту своєї позиції з посиланням на досліджені в ході судового слідства докази, а також беручи до уваги те, що на судовому засіданні 31 серпня судом був продовжений термін на виготовлення протоколу на 14 діб, враховуючи звернення підсудної щодо її підготовки до участі у дебатах, суд для забезпечення права на захист підсудної надає додатковий час на підготовку виступу в судових дебатах і оголошує перерву до 27 вересня до 15:00".

Це рішення головуючого на процесі над Тимошенко судді викликало здивування присутніх в залі і, схоже, самих учасників процесу, оскільки до цього Кірєєв жодного разу не робив таких тривалих перерв у засіданні.

З Тимошенко сьогодні в суді присутні її захисники Микола Сірий, Юрій Сухов, Олександр Плахотнюк і дочка Євгенія Карр. Вранці поруч з екс-прем'єром знаходився і її чоловік Олександр Тимошенко, але він пішов до початку засідання.

Нагадаємо, 8 вересня після завершення засідання у справі Тимошенко адвокат Юрій Сухов говорив про те, що суддя не досліджував частину матеріалів справи, які йдуть після 22-го тому, тим самим позбавивши Тимошенко права в ході дебатів посилатися на ряд документів, залучених до справи після стадії дослідження матеріалів.

Сама екс-прем'єр-міністр на минулому тижні заявила, що за інформацією, яка поступила до неї з Адміністрації президента, вирок у її справі планують винести 15-16 вересня, і для цього до Києва буде стягнуто підрозділи "Беркута" з інших регіонів України.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини