RU

В суд до Тимошенко прийшла Матвієнко: наступив "важкий момент"

16.08.2011, 12:57

Підтримати Юлію Тимошенко на судовому засіданні в Печерський суд Києва прийшла народна артистка України Ніна Матвієнко. Вона декілька хвилин поспілкуватися з екс-прем'єром. Тимошенко подякувала співачці за те, що вона не залишається осторонь.

"А як же, я ж не можу залишити наших українців без підтримки", - сказала Матвієнко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Журналістам артистка розказала, що раніше не приходила, тому що сподівалася на краще. "Раніше все надія була. Була надія на те, що це закінчиться, адже ми все по телебаченню відстежували. А вже в найважчий момент я прийшла", - сказала вона.

Матвієнко також заявила, що сподівається на те, що справа Тимошенко зуміє об'єднати людей. "Команда не повинна розпадатися в складні моменти, а повинна в такі дні об'єднуватися", - сказала вона.

На її думку, сьогодні ніхто не повинен залишатися осторонь. Також Матвієнко заявила, що у випадку, якщо справа Тимошенко спровокує другий Майдан, вона обов'язково вийде разом з людьми. "Я по-іншому не живу", - сказала вона.

На питання, чому, на її думку, Тимошенко не відпускають на поруки, Матвієнко зазначила: "Бояться. Бояться такої маленької жінки, її сили духа".

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини